Hyundai A-League - Australia
August 4
Western Sydney Wanderers FC
Perth Glory
-
August 5
Wellington Phoenix
Brisbane Roar FC
-
August 6
Adelaide United
Sydney FC
-
August 7
Western United FC
Western Sydney Wanderers FC
-
August 8
Perth Glory
Melbourne Victory
-
August 10
Brisbane Roar FC
Sydney FC
-
August 11
Melbourne City FC
Adelaide United
Northern - Australia
August 4
Casuarina
University Azzurri FC
-
August 7
University Azzurri FC
Port Darwin
-
August 8
Hellenic
Darwin Hearts FC
Mindil Aces
Casuarina
-
August 11
Mindil Aces
Casuarina
Southern - Australia
August 7
Adelaide Raiders
Adelaide Comets
-
August 8
Croydon Kings
North Eastern Metro Stars
Adelaide Blue Eagles
Adelaide United Youth
Campbelltown City
Para Hills Knights
Modbury Jets
Adelaide City
Adelaide Olympic
Cumberland United
Western - Australia
August 8
Armadale
Bayswater City
Balcatta
Bayswater City
Balcatta
Gwelup Croatia
Floreat Athena
Armadale
Floreat Athena
ECU Joondalup
Gwelup Croatia
ECU Joondalup
Perth
Inglewood United
Perth Glory Youth
Cockburn City
Perth Glory Youth
Sorrento
Rockingham City FC
Cockburn City
Rockingham City FC
Perth
Sorrento
Inglewood United
Brisbane Premier League Women - Australia
August 8
Annerley
Peninsula Power FC
University of Queensland
Robina City FC
-
August 9
Grange Thistle
Broadbeach United
AC Carina
The Lakes
Ipswich City
Coomera Colts SC
Y-League - Australia
January 24
Melbourne Victory Youth
Adelaide United Youth
-
January 25
Sydney FC Youth
Canberra United Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
Newcastle Jets Youth
-
January 26
Perth Glory Youth
Melbourne City FC Youth
W-League: Playoffs - Australia
March 21
Melbourne City FC
Sydney FC
Southern: play-off - Australia
September 14, 2019
Campbelltown City
Adelaide Comets
New South Wales - Australia
August 7
APIA Leichhardt Tigers
Wollongong Wolves
Manly United
Western Sydney Wanderers FC Youth
-
August 8
Mt Druitt Town Rangers
Blacktown City FC
-
August 9
Sydney United 58
North Shore Mariners
Sydney Olympic
Sydney FC Youth
Rockdale City Suns
Marconi Stallions
Victorian: play-off - Australia
September 15, 2019
Avondale FC
Bentleigh Greens *
Capital: play-off - Australia
September 14, 2019
Tigers FC
Gungahlin United
New South Wales: play-off - Australia
August 31, 2019
APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 58
Western: play-off - Australia
September 10, 2019
Perth
Floreat Athena
-
September 14, 2019
Inglewood United
Perth
Northern: play-off - Australia
September 28, 2019
Casuarina
Mindil Aces
Victorian: qualification - Australia
September 10, 2019
Moreland Zebras
Bulleen Lions
-
September 15, 2019
Dandenong Thunder SC
Bulleen Lions
Queensland: play-off - Australia
September 15, 2019
Olympic FC
Gold Coast Knights
FFA Cup - Australia
October 23, 2019
Adelaide United
Melbourne City FC
Northern New South Wales: play-off - Australia
September 15, 2019
Edgeworth Eagles
Maitland
National Premier leagues: finals - Australia
October 5, 2019
Wollongong Wolves
Lions FC
Northern New South Wales - Australia
August 5
Newcastle Olympic
Broadmeadow Magic
Lake Macquarie
Adamstown Rosebud FC
Valentine Phoenix
Lambton Jaffas FC
Weston Workers
Maitland
-
August 8
Lambton Jaffas FC
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
Maitland
-
August 9
Lake Macquarie
Edgeworth Eagles
Valentine Phoenix
Adamstown Rosebud FC
Weston Workers
Charlestown Azzurri
W-League - Australia
February 27
Adelaide United
Newcastle Jets
-
February 29
Melbourne Victory
Sydney FC
Perth Glory
Western Sydney Wanderers FC
-
March 1
Melbourne City FC
Brisbane Roar FC
Brisbane Premier League - Australia
August 8
Acacia Ridge FC
St George Willawong FC
Bayside United
Albany Creek
North Star FC
Brisbane Knights
-
August 9
Taringa Rovers
Caboolture FC
Centenary Stormers
Grange Thistle
Toowong
The Gap
Capital - Australia
August 8
Woden Weston FC
Monaro Panthers
Monaro Panthers
Tuggeranong United
-
August 9
Tuggeranong United
Belconnen United
Canberra FC
Canberra Olympic
Gungahlin United
Belconnen United
Gungahlin United
Tigers FC
Tigers FC
Woden Weston FC
Canberra FC
Canberra Olympic
Tasmania - Australia
August 8
Devonport City
South Hobart
Devonport City
Olympia FC Warriors
Kingborough Lions
Clarence Zebras
Kingborough Lions
Launceston City
Olympia FC Warriors
Riverside Olympic
Glenorchy Knights
Clarence Zebras
Glenorchy Knights
South Hobart
Launceston City
Riverside Olympic
Y-League: championship - Australia
January 31
Sydney FC Youth
Melbourne Victory Youth
Queensland Premier League - Australia
August 5
Sunshine Coast
Ipswich Knights
-
August 7
Wolves FC
Logan Lightning
-
August 8
Mitchelton
Holland Park Hawks
SWQ Thunder
Sunshine Coast
Southside Eagles
Western Pride
-
August 9
Ipswich Knights
Rochedale Rovers
-
August 11
Logan Lightning
Mitchelton
Wolves FC
Sunshine Coast
Queensland - Australia
August 8
Capalaba
Moreton Bay United
Brisbane City
Gold Coast Knights
Lions FC
Eastern Suburbs
Redlands United
Peninsula Power
Magpies Crusaders
Sunshine Coast Wanderers
-
August 9
Gold Coast United FC
Brisbane Roar FC Youth
Olympic FC
Brisbane Strikers
Victorian - Australia
August 7
Melbourne Knights
Altona Magic
South Melbourne
St Albans Saints
Port Melbourne Sharks SC
Avondale FC
Dandenong City
Green Gully Cavaliers
-
August 8
Eastern Lions SC
Heidelberg United
Dandenong Thunder SC
Hume City FC
NPL Queensland Women - Australia
August 8
Gold Coast United FC
Logan Lightning
Souths United
The Gap FC
Eastern Suburbs FC
South West Queensland Thunder FC
-
August 9
Lions FC
Brisbane Roar Qas
Mitchelton
Capalaba FC
NPL South Australia Women - Australia
August 7
Adelaide Comets
Adelaide City
Adelaide Comets
Adelaide City
Adelaide Comets
Adelaide University
FFSA NTC
Adelaide City
Metro United
FFSA NTC
Fulham United FC
Adelaide University
Salisbury Inter
Fulham United FC
Salisbury Inter
West Adelaide
Salisbury Inter
West Adelaide
West Adelaide
Metro United
ads_300x250