Urvalsdeild - Iceland
August 4
KA Akureyri
HK Kopavogs
Breidablik
Stjarnan
Fylkir
Vikingur Reykjavik
Grotta
KR Reykjavik
-
August 5
FH Hafnarfjordur
Valur
Fjoelnir
IA Akranes
-
August 9
Vikingur Reykjavik
KA Akureyri
HK Kopavogs
KR Reykjavik
IA Akranes
FH Hafnarfjordur
Stjarnan
Fjoelnir
Valur
Grotta
-
August 10
Breidablik
Fylkir
1. Deild - Iceland
August 4
IBV Vestmannaeyjar
Keflavik
Vikingur Olafsvik
Grindavik
-
August 8
IBV Vestmannaeyjar
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
Thor Akureyri
Vikingur Olafsvik
Throttur Reykjavik
Afturelding
Keflavik
Fram Reykjavik
Grindavik
Leiknir Reykjavik
-
August 9
Vestri
Magni
2. Deild - Iceland
August 4
Njardvik
Kari
UMF Selfoss
IR Reykjavik
-
August 6
Dalvik/Reynir
IR Reykjavik
Volsungur
UMF Selfoss
-
August 7
Haukar
Throttur Vogum
Njardvik
Kordrengir
-
August 8
Kari
Haukar
Dalvik/Reynir
Volsungur
Fjardabyggd
Kordrengir
IR Reykjavik
Throttur Vogum
Njardvik
Fjardabyggd
UMF Vidir
Fjardabyggd
Kari
Fjardabyggd
-
August 10
UMF Vidir
UMF Selfoss
Super Cup - Iceland
June 7
KR Reykjavik
Vikingur Reykjavik
Cup - Iceland
July 30
KA Akureyri
IBV Vestmannaeyjar
FH Hafnarfjordur
Thor Akureyri
Breidablik
Grotta
Fram Reykjavik *
Fylkir
HK Kopavogs
Afturelding
KR Reykjavik
Fjoelnir
Vikingur Reykjavik
Stjarnan
-
July 31
Valur
IA Akranes
Urvalsdeild Women - Iceland
August 6
Breidablik
Stjarnan
FH Hafnarfjordur
Fylkir Reykjavik
KR Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
Throttur Reykjavik
Thor Ka Akureyri
UMF Selfoss
Valur Reykjavik
1. Deild Women - Iceland
August 6
Afturelding Mosfellsbaer
Fjolnir Reykjavik
Grotta
Keflavik
Tindastoll
IA Akranes
-
August 7
Vikingur Reykjavik
Augnablik
-
August 8
Haukar
Volsungur
Cup Women - Iceland
August 11
IA Akranes
Breidablik
League Cup A: Group 1 - Iceland
March 10
KR Reykjavik
Leiknir Reykjavik
-
March 11
Afturelding
IA Akranes
-
March 15
Leiknir Reykjavik
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
Breidablik
KR Reykjavik
League Cup A: Group 2 - Iceland
March 12
KA Akureyri
Magni
-
March 13
Fylkir
Keflavik
Vikingur Reykjavik
Fram Reykjavik
League Cup A: Group 3 - Iceland
March 13
Grotta
HK Kopavogs
Throttur Reykjavik
Grindavik
-
March 15
Thor Akureyri
FH Hafnarfjordur
League Cup A: Group 4 - Iceland
March 13
Valur
Vikingur Olafsvik
-
March 14
Stjarnan
Vestri
Fjoelnir
IBV Vestmannaeyjar
Super Cup Women - Iceland
June 6
Valur Reykjavik
UMF Selfoss
3. Deild - Iceland
August 5
Aegir
Augnablik
-
August 8
Augnablik
Ellidi
Hottur/Huginn
Aegir
KFG Gardabaer
Alftanes
Reynir Sandgerdi
UMF Tindastoll
UMF Einherji
KV Vesturbaer
-
August 9
Vaengir Jupiters
Sindri
ads_300x250