Ekstraklasa: Championship - Poland
July 15
Cracovia
Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok
Slask Wroclaw
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
Pogon Szczecin
Piast Gliwice
-
July 19
Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok
Legia Warszawa
Pogon Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Slask Wroclaw
Lechia Gdansk
Ekstraklasa: Relegation - Poland
July 14
Arka Gdynia
Gornik Zabrze
LKS Lodz
Rakow Czestochowa
Wisla Plock
Korona Kielce
Zaglebie Lubin
Wisla Krakow
-
July 18
Gornik Zabrze
Zaglebie Lubin
Korona Kielce
LKS Lodz
Rakow Czestochowa
Wisla Plock
Wisla Krakow
Arka Gdynia
I. Liga: Promotion - Poland
July 28
Radomiak Radom
Miedz Legnica
Warta Poznan
Termalica Nieciecza
-
July 31
Warta Poznan
Radomiak Radom
I Liga - Poland
August 29
Chrobry Glogow
Korona Kielce
GKS Jastrzebie
Arka Gdynia
Gornik Leczna
GKS Belchatow
Miedz Legnica
Sandecja Nowy Sacz
Odra Opole
LKS Lodz
Radomiak Radom
Widzew Lodz
Termalica Nieciecza
Zaglebie Sosnowiec
GKS Tychy 71
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepolomice
Resovia
II Liga: Promotion - Poland
July 28
Bytovia Bytow
Resovia *
GKS Katowice
Stal Rzeszow
-
July 31
Resovia *
Stal Rzeszow
II Liga - Poland
August 28
Sokol Ostroda
Lech Poznan ll
Chojniczanka Chojnice
Pogon Siedlce
-
August 29
Stal Rzeszow
Polkowice
KKS 1925 Kalisz
Blekitni Stargard
Motor Lublin
Znicz Pruszkow
Wigry Suwalki
Olimpia Elblag
Bytovia Bytow
Olimpia Grudziadz
-
August 30
Slask Wroclaw ll
SKRA Czestochowa
Hutnik Nowa Huta
GKS Katowice
III Liga: Group 1 - Poland
August 15
MKS Kutno
Olimpia Zambrow
Bron Radom
KS Blonianka Blonie
KS Ursus Warszawa
Pogon Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilkow
KS Pelikan Lowicz
MKS Kaczkan Huragan Morag
Rks Radomsko
Mlks Znicz Biala Piska
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Skierniewice
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
GKS Wikielec
Polonia Warszawa
Concordia Elblag
-
August 16
Legia Warszawa II
Jagiellonia II Bialystok
KS Legionovia Legionowo
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
III Liga: Group 2 - Poland
August 14
Polonia Sroda
Pogon II Szczecin
-
August 15
Sks Unia Swarzedz
Baltyk Koszalin
Gryf Wejherowo
Radunia Stezyca
Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo
Kp Starogard Gdansk
Gornik Konin
MKP Kotwica Kolobrzeg
Elana Torun
MKS Flota Swinoujscie
KS Mieszko Gniezno
MKS Nielba Wagrowiec
JKS Jarota Jarocin
KS Pomorzanin Torun
MLKS Unia Janikowo
SKS Baltyk Gdynia
Sokol Kleczew
-
August 16
OKS Swit Skolwin Szczecin
Chemik Police
III Liga: Group 3 - Poland
August 12
Miedz Legnica II
KS Polonia Bytom SA
Gornik Zabrze II
MKS Piast Zmigrod
Gwarek Tarnowskie Gory
KS Lechia Zielona Gora
MKS Polonia Stal Swidnica
MKS Kluczbork
ROW Rybnik 1964
Foto-Higiena Gac
Stal Brzeg
KS Polonia Nysa
Ruch Chorzow
Warta Gorzow Wielkopolski
-
August 15
Zaglebie II Lubin
LKS Goczalkowice-Zdroj
Rekord Bielsko-Biala
Gwarek Tarnowskie Gory
Foto-Higiena Gac
Warta Gorzow Wielkopolski
MKS Piast Zmigrod
MKS Polonia Stal Swidnica
ROW Rybnik 1964
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
Ruch Chorzow
-
August 16
KS Sleza Wroclaw
Gornik Zabrze II
KS Lechia Zielona Gora
Miedz Legnica II
III Liga: Group 4 - Poland
August 12
FKS Stal Krasnik
Chelmianka Chelm
Avia Swidnik
MKS Podlasie Biala Podlaska
Cracovia Krakow II
KSZO Ostrowiec
LKS Lagow
KS Hetman Zamosc
Orleta Radzyn Podlaski
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
Sokol Sieniawa
Jutrzenka Giebultow
KS Wiazownica
KS Wisloka Debica
KS Wisla Pulawy
Korona II Kielce SA
Wisla Sandomierz
Lewart Lubartow
-
August 15
Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski
KS Hetman Zamosc
KS Wisla Pulawy
KSZO Ostrowiec
Avia Swidnik
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Cracovia Krakow II
Siarka Tarnobrzeg
Wisla Sandomierz
KS Wisloka Debica
FKS Stal Krasnik
Podhale Nowy Targ
MKS Podlasie Biala Podlaska
-
August 16
Chelmianka Chelm
LKS Lagow
Korona II Kielce SA
Sokol Sieniawa
Lewart Lubartow
KS Wiazownica
Cup - Poland
August 13
Lechia Zielona Gora
Swit Skolwin
Sleza Wroclaw
Wigry Suwalki
Swit Nowy Dwor
Zaglebie Lubin
Gornik Zabrze
Jagiellonia Bialystok
-
August 14
Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszkow
KP Jaguar Gdansk
Puszcza Niepolomice
Sandecja Nowy Sacz
Rakow Czestochowa
GKS Belchatow
Legia Warszawa
-
August 15
Pawlowice Slaskie
Sokol Ostroda
KKS 1925 Kalisz
Korona Kielce
Karpaty Krosno
Stal Mielec
Polonia Nysa
Gornik Leczna
Skierniewice
Widzew Lodz
Stal Rzeszow
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Unia Janikowo
Zaglebie Sosnowiec
Resovia
Piast Gliwice
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elblag
GKS Tychy 71
Wisla Plock
KSZO Ostrowiec
Wisla Krakow
Odra Opole
Lech Poznan
-
August 16
Orleta Radzyn Podlaski
Pogon Siedlce
Blekitni Stargard
Warta Poznan
Podhale Nowy Targ
Pogon Szczecin
Chrobry Glogow
Cracovia
LKS Lodz
Slask Wroclaw
Super Cup - Poland
August 9
Legia Warszawa
Cracovia
Ekstraliga Women - Poland
August 15
Gornik Leczna
AZS UJ Krakow
AZS Wroclaw
UKS SMS Lodz
Olimpia Szczecin
Aplg Gdansk
-
August 16
GKS Katowice
ROW Rybnik
Kkp Bydgoszcz
Medyk Konin
LKS Rolnik Biedrzychowice
Czarni Sosnowiec
U18 CLJ - Poland
June 6
Gwarek Zabrze U18
Wks Slask Wroclaw Sa U18
Hutnik Krakow U18
MKS Pogon Szczecin U18
Kks Lech Poznan U18
Korona Kielce U18
Lechia Gdansk U18
Legia Warszawa Sa U18
MKS Arka Gdynia U18
Fcb Escola Varsovia U18
Uks Sms Lodz U18
MKS Cracovia U18
Wisla Krakow Sa U18
Jagiellonia Bialystok Ssa U18
Zaglebie Lubin Sa U18
KS Gornik Zabrze U18
ads_300x250