Primeira Liga - Portugal
January 21
Vitoria de Guimaraes
Nacional
-
January 24
Maritimo
Pacos de Ferreira
Moreirense
Portimonense
Famalicao
Vitoria de Guimaraes
-
January 25
Belenenses SAD
Tondela
Rio Ave
Santa Clara
Benfica
Nacional
Farense
FC Porto
Cup - Portugal
January 12
Rio Ave
Estoril
Moreirense
Santa Clara
Nacional
FC Porto
Estrela da Amadora
Benfica
-
January 13
SC Braga
Torreense
-
January 14
AD Fafe
Belenenses SAD
Gil Vicente
Academico Viseu
-
January 27
Maritimo
Estoril
-
January 28
Benfica
Belenenses SAD
Gil Vicente
FC Porto
SC Braga
Santa Clara
League Cup - Portugal
January 19
Sporting CP
FC Porto
-
January 20
SC Braga
Benfica
-
January 23
Sporting CP
SC Braga
Super Cup - Portugal
December 23, 2020
FC Porto
Benfica
Segunda Liga - Portugal
January 21
Leixoes
Vilafranquense
-
January 22
Oliveirense
Varzim
Penafiel
Feirense
-
January 24
Mafra
Estoril
Chaves
Arouca
-
January 25
FC Porto B
Benfica B
Casa Pia
Cova da Piedade
Campeonato de Portugal: group A - Portugal
January 24
Braga B
Vilaverdense FC
Merelinense
CD Cerveira
Pedras Salgadas
Aguia Vimioso
SC Mirandela
CDC Montalegre
Vidago FC
Braganca
Campeonato de Portugal: group B - Portugal
January 24
AD Fafe
ARS Martinho
Berco SC
Camacha
Mondinense FC
Felgueiras 1932
Rio Ave B
Aves
Tirsense
Pevidem SC
Vitoria de Guimaraes B
Brito FC
Campeonato de Portugal: group C - Portugal
January 20
Vila Real
Paredes
-
January 23
Gondomar
Vila Real
-
January 24
Leca
Paredes
Coimbroes
Salgueiros
FC Pedras Rubras
Trofense
Camara Lobos
Maritimo B
Uniao da Madeira
Amarante FC
Campeonato de Portugal: group D - Portugal
January 20
Sanjoanense
Anadia
-
January 24
Lusitania Lourosa
Anadia
AD Castro Daire
Canelas 2010
Espinho
Valadares Gaia
SC Joao Ver
Lusitano FCV
Vila Cortez
Sanjoanense
-
January 25
Beira-Mar
RD Agueda
Campeonato de Portugal: group E - Portugal
January 24
CD Alcains
ARC Oleiros
Condeixa
Mortagua FC
Marinhense
Carapinheirense
Sertanense
Oliveira Hospital
Campeonato de Portugal: group F - Portugal
January 24
Pero Pinheiro
Sacavenense
Santarem
SC Lourinhanense
Alverca
Loures
Caldas
Sintrense
Torreense
Fatima
Campeonato de Portugal: group G - Portugal
January 20
Desportivo Fabril Barreiro
Rabo de Peixe
Olimpico Montijo
Fontinhas
-
January 24
Fontinhas
Belenenses Sad B
Oriental
Desportivo Fabril Barreiro
Praiense
Sporting CP B
Real SC
Rabo de Peixe
-
January 25
Oriental Dragon
Olimpico Montijo
Campeonato de Portugal: group H - Portugal
January 20
Olhanense
Pinhalnovense
-
January 23
Juventude Evora
Vitoria FC Sad
-
January 24
Moncarapachense
Aljustrelense
Olhanense
Amora FC
U19 Championship: group North relegation - Portugal
May 30, 2020
CD Feirense
Vitoria Guimaraes
Leixoes SC
Gil Vicente
Pacos F.
CD Aves
Vizela
CD Nacional Madeira
U19 Championship: group South relegation - Portugal
May 30, 2020
Amora FC U19
Vitoria Setubal
OS Belenenses
Acad. Coimbra
SG Sacavenense
CD Tondela
Uniao de Leiria
Vilafranquense U19
U19 Championship: championship - Portugal
May 30, 2020
Benfica U19
FC Famalicao U19
FC Porto U19
FC Alverca U19
GD Estoril Praia
SC Braga
Rio Ave FC
Sporting Lissabon
U23 Championship: Championship Round - Portugal
January 22
Sp. Braga U23
Estoril Praia U23
-
January 23
CF Belenenses
CS Maritimo
FC Famalicao
Leixoes SC
U23 Championship: Relegation Round - Portugal
January 21
Sporting Cp U23
Vitoria Guimaraes
-
January 23
CD Cova Da Piedade
Academica Coimbra
Portimonense
Boavista
Sl Benfica
Rio Ave
U23 Championship: North - Portugal
December 22, 2020
Leixoes SC
FC Famalicao
Rio Ave
Boavista
Vitoria Guimaraes
Academica Coimbra
U23 Championship: South - Portugal
December 22, 2020
CS Maritimo
Sporting Cp U23
Estoril Praia U23
CF Belenenses
CD Cova Da Piedade
Portimonense
U19 Championship 1st Phase: group North - Portugal
February 1, 2020
FC Famalicao U19
Rio Ave FC
Gil Vicente
Vizela
Leixoes SC
CD Nacional Madeira
Pacos F.
FC Porto U19
SC Braga
CD Feirense
Vitoria Guimaraes
CD Aves
U19 Championship 1st Phase: group South - Portugal
February 1, 2020
Acad. Coimbra
GD Estoril Praia
Amora FC U19
CD Tondela
Benfica U19
FC Alverca U19
OS Belenenses
Vilafranquense U19
SG Sacavenense
Vitoria Setubal
Uniao de Leiria
Sporting Lissabon
Campeonato Nacional: North Women - Portugal
January 3
Clube Condeixa
AD Ovarense
Clube de Albergaria
Rec Cadima
Fiaes SC
SC Braga
Gil Vicente FC
FC Famalicao
Valadares Gaia FC
Boavista FC
Campeonato Nacional: South Women - Portugal
January 13
Damaiense
Estoril Praia
Campeonato Nacional: Championship round Women - Portugal
January 23
Clube de Albergaria
SL Benfica
SCU Torreense
Sporting Cp
-
January 24
FC Famalicao
CS Maritimo Madeira
SC Braga
Clube Condeixa
Campeonato Nacional: Relegation round Women - Portugal
January 24
Gil Vicente FC
AD Ovarense
Rec Cadima
Fiaes SC
Valadares Gaia FC
Boavista FC
Campeonato Nacional: South: Relegation Round Women - Portugal
January 24
Damaiense
Estoril Praia
Gdc A Dos Francos
CA Ouriense
ads_300x250