Premier League - Russia
December 16, 2020
FC Rotor Volgograd
Arsenal Tula
PFC Sochi
Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
Spartak Moscow
-
December 17, 2020
FC Krasnodar
FC Ufa
Khimki
Lokomotiv Moscow
FC Rostov
CSKA Moscow
FK Akhmat
Rubin Kazan
-
December 18, 2020
FC Tambov
Ural
-
February 26
FC Tambov
FC Rotor Volgograd
-
February 27
Khimki
FC Ufa
Zenit St. Petersburg
FC Rostov
Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
PFC Sochi
Arsenal Tula
-
February 28
Spartak Moscow
Rubin Kazan
FK Akhmat
Dinamo Moscow
FC Krasnodar
Ural
1st Division - Russia
February 27
Baltika
FC Krasnodar II
Chayka
Shinnik Yaroslavl
FC Alania Vladikavkaz
Tom Tomsk
FC Orenburg
Fakel
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Volgar
Irtysh
Neftekhimik
Nizhny Novgorod
Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow II
Dinamo Briansk
Tekstilshchik
Chertanovo Moscow
Torpedo Moscow
SKA-Khabarovsk
Veles Moscow
Akron Tolyatti
PFL: Group 1 - Russia
March 6
Anzhi Makhachkala
Forte Taganrog
Biolog Novokubansk
Legion Dinamo
-
March 7
Chernomorets Novorossiysk
SKA Rostov
Dinamo Stavropol
Mashuk-KMV
FK Makhachkala
Tuapse
Kuban Krasnodar
Inter Cherkessk
Spartak Nalchik
Druzhba
Yessentuki
Krasnodar 3
PFL: Group 2 - Russia
November 18, 2020
Zvezda Saint Petersburg
Luki-Energiya
PFL: Group 3 - Russia
April 1
FC Ryazan
Kaluga
Khimik-Arsenal
Avangard Kursk
Khimki 2
Metalurg Vidnoe
Kvant Obninsk
Sokol Saratov
Metalurg Lypetsk
Znamya Noginsk
Sakhalin
Saturn Ramenskoye
Strogino
Salyut Belgorod
-
April 2
Krasny
Fakel-M Voronezh
PFL: Group 4 - Russia
November 10, 2020
Ural II
FC Chelyabinsk
FC Orenburg II
NoSta
Lada SOK
Lada Tolyatti
Tyumen
Zvezda Perm
Volna Nizhny Novgorod
Volga Ulyanovsk
-
April 4
KamAZ
FC Chelyabinsk
Krylya Sovetov Samara II
FC Orenburg II
Tyumen
Volga Ulyanovsk
Ural II
Zenit Izhevsk
Zvezda Perm
Volna Nizhny Novgorod
Russian Cup: Group 1 - Russia
October 21, 2020
Veles Moscow
Ural
Russian Cup: Group 2 - Russia
October 21, 2020
FC Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow
Russian Cup: Group 3 - Russia
October 21, 2020
Tekstilshchik
Arsenal Tula *
Russian Cup: Group 4 - Russia
October 21, 2020
Chertanovo Moscow
FC Ufa
Russian Cup: Group 5 - Russia
October 21, 2020
Nizhny Novgorod
Khimki *
Russian Cup: Group 6 - Russia
October 21, 2020
Shinnik Yaroslavl
FK Akhmat *
Russian Cup: Group 7 - Russia
October 21, 2020
Krylya Sovetov Samara
FC Rotor Volgograd
Russian Cup: Group 8 - Russia
October 21, 2020
FC Orenburg
PFC Sochi *
Russian Cup: Group 9 - Russia
November 4, 2020
SKA-Khabarovsk
Rubin Kazan
Russian Cup: Group 10 - Russia
October 21, 2020
Dinamo Briansk
FC Tambov
Russian Cup: Final Stage - Russia
February 20
CSKA Moscow
SKA-Khabarovsk
Dinamo Moscow
Spartak Moscow
FC Krasnodar
PFC Sochi
FC Rostov
FK Akhmat
FC Ufa
Ural
Khimki
Krylya Sovetov Samara
Lokomotiv Moscow
FC Tambov
Zenit St. Petersburg
Arsenal Tula
Super Cup - Russia
August 7, 2020
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
Premier League Women - Russia
November 19, 2020
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
Zvezda-2005 Perm
-
November 22, 2020
CSKA Moscow
FC Lokomotiv Moscow
FK Kubanochka Krasnodar
FC Zenit Saint Petersburg
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
Chertanovo Moscow
Zvezda-2005 Perm
VDV Ryazan
Youth League: Group A - Russia
December 15, 2020
FC Akhmat Grozny Youth
Chertanovo Moscow Youth
Rotor Volgograd Youth
PFC Sochi Youth
FC Krasnodar
Dinamo Moscow Youth
Rostov Youth
FK Tambov Youth
-
March 2
Chertanovo Moscow Youth
Rotor Volgograd Youth
Dinamo Moscow Youth
FC Spartak Moscow Reserve
FC Krasnodar
Arsenal Youth
FK Tambov Youth
FC Akhmat Grozny Youth
PFC Sochi Youth
Rostov Youth
Youth League: Group B - Russia
December 15, 2020
Ural Youth
Lokomotiv Youth
Khimki Youth
UFA Youth
Rubin Youth
CSKA Youth
Strogino Moscow Youth
Uor-5 Youth
-
March 2
CSKA Youth
Khimki Youth
Lokomotiv Youth
Zenit Youth
Rubin Youth
UFA Youth
Strogino Moscow Youth
Ural Youth
Uor-5 Youth
Football Academy Of Konoplev
ads_300x250