Premiership - Scotland
January 20
Livingston
Celtic
-
January 23
Aberdeen
Motherwell
Rangers
Ross County
Championship - Scotland
January 22
Arbroath
Dundee FC
-
January 23
Dunfermline Athletic
Ayr United
Hearts
Raith Rovers
Inverness CT
Alloa Athletic
Queen of South
Greenock Morton
League 1 - Scotland
January 19
Partick Thistle
Clyde
-
January 23
Airdrieonians
Partick Thistle
Dumbarton
Peterhead
East Fife
Cove Rangers
Forfar Athletic
Falkirk
Montrose
Clyde
League 2 - Scotland
January 23
Albion Rovers
Annan Athletic
Brechin City
Queen's Park
Cowdenbeath
Stranraer
Edinburgh City
Stenhousemuir
Elgin City
Stirling Albion
Scottish Cup - Scotland
January 12
Arbroath
Falkirk
Dumbarton
Huntly
Elgin City
Ayr United
Formartine United
Annan Athletic
Greenock Morton
Dunfermline Athletic
Keith
Clyde
Partick Thistle
Cowdenbeath
Peterhead
Stenhousemuir
Stirling Albion
Raith Rovers
Buckie Thistle
Inverness CT
-
January 13
Nairn County
Montrose
-
January 30
Camelon Juniors/Brora Rangers/Hearts
Stranraer
Celtic
Arbroath/Falkirk
Dumbarton/Huntly
Aberdeen
Dundee FC
St. Johnstone
Dundee United
Partick Thistle/Cowdenbeath
East Fife
Greenock Morton/Dunfermline Athletic
Elgin City/Ayr United
Keith/Clyde
Forfar Athletic
Airdrieonians/Edinburgh City
Formartine United/Annan Athletic
Motherwell
Fraserburgh
Nairn County/Montrose
Hamilton Academical
St. Mirren
Livingston
Stirling Albion/Raith Rovers
Peterhead/Stenhousemuir
Kilmarnock
Queen of South
Hibernian
Rangers
Cove Rangers
Ross County
Buckie Thistle/Inverness CT
League Cup: Play-off - Scotland
January 23
St. Johnstone
Hibernian
-
January 24
Livingston
St. Mirren
Challenge Cup - Scotland
March 28, 2020
Inverness CT
Raith Rovers
League Cup: Group A - Scotland
November 10, 2020
East Fife
Hearts
Raith Rovers *
Inverness CT
-
November 14, 2020
Cowdenbeath
Raith Rovers
Inverness CT
East Fife
League Cup: Group B - Scotland
November 10, 2020
Dundee FC
Cove Rangers
Forfar Athletic *
Brora Rangers
-
November 14, 2020
Cove Rangers
Forfar Athletic
-
November 15, 2020
Hibernian
Dundee FC
League Cup: Group C - Scotland
November 10, 2020
Kelty Hearts
Peterhead *
St. Johnstone
Dundee United *
-
November 14, 2020
Brechin City
Kelty Hearts
Peterhead
St. Johnstone
League Cup: Group D - Scotland
November 10, 2020
Elgin City
Ross County
Stirling Albion
Montrose
-
November 14, 2020
Arbroath
Elgin City
Ross County
Stirling Albion
League Cup: Group E - Scotland
November 10, 2020
Clyde
Kilmarnock
Dumbarton
Falkirk
-
November 14, 2020
Dunfermline Athletic
Clyde
Kilmarnock
Dumbarton
League Cup: Group F - Scotland
November 10, 2020
Albion Rovers
Annan Athletic
-
November 11, 2020
Stranraer
Hamilton Academical
-
November 14, 2020
Ayr United *
Stranraer
Hamilton Academical
Albion Rovers
League Cup: Group G - Scotland
November 10, 2020
Queen's Park
Queen of South
-
November 11, 2020
St. Mirren *
Greenock Morton
-
November 14, 2020
Partick Thistle *
Greenock Morton
Queen's Park
St. Mirren
League Cup: Group H - Scotland
November 10, 2020
Stenhousemuir
Livingston
-
November 11, 2020
Airdrieonians
Edinburgh City
-
November 14, 2020
Alloa Athletic
Stenhousemuir
Livingston
Airdrieonians
Premier League 1 Women - Scotland
January 24
Celtic LFC
Heart of Midlothian WFC
Forfar Farmington LFC
Glasgow City
Hibernian LFC
Motherwell LFC
Rangers LFC
Spartans WFC
Highland League - Scotland
January 23
Clachnacuddin
Buckie Thistle
Deveronvale
Fort William
Huntly
Fraserburgh
Keith
Brora Rangers
Lossiemouth
Nairn County
Strathspey Thistle
Formartine United
Turriff United
Inverurie Loco Works
Wick Academy
Rothes
Lowland League - Scotland
January 23
BSC Glasgow
Edinburgh University
Berwick Rangers
Spartans FC
Bo'ness United
Dalbeattie Star
Bonnyrigg Rose Athletic
Gala Fairydean Rovers
Civil Service Strollers
East Kilbride
Cumbernauld Colts
Vale of Leithen
East Stirlingshire
Gretna FC 2008
Stirling University FC
Kelty Hearts
Reserve League - Scotland
April 13, 2020
Hamilton Academical
Greenock Morton
Kilmarnock
Heart of Midlothian FC
Motherwell
Dunfermline Athletic
Queen of South
Dundee United FC
St. Mirren FC
Ross County
ads_300x250