LaLiga Santander - Spain
January 22
Levante
Real Valladolid
-
January 23
SD Huesca
Villarreal
Sevilla
Cadiz
Real Sociedad
Real Betis
Deportivo Alaves
Real Madrid
-
January 24
Osasuna
Granada
Elche
Barcelona
Celta Vigo
Eibar
Atletico Madrid
Valencia
-
January 25
Athletic Bilbao
Getafe
Copa del Rey - Spain
January 26
Real Valladolid
Levante
Girona
Villarreal
Real Betis
Real Sociedad
-
January 27
Sevilla
Valencia
Almeria
Osasuna
Rayo Vallecano
Barcelona
-
January 28
Navalcarnero
Granada
Alcoyano
Athletic Bilbao
Super Cup - Spain
January 17
Barcelona
Athletic Bilbao
LaLiga Smartbank - Spain
January 22
Fuenlabrada
Alcorcon
Albacete
Real Zaragoza
-
January 23
Rayo Vallecano
Mallorca
Girona
Espanyol
Lugo
Tenerife
Malaga
Ponferradina
-
January 24
Almeria
Sabadell
Logrones
Real Oviedo
Castellon
Sporting Gijon
Las Palmas
Leganes
-
January 25
Cartagena
Mirandes
-
January 26
Alcorcon
Albacete
Segunda B: Group I - Group A - Spain
January 23
Racing de Ferrol
Celta Vigo B
-
January 24
Coruxo F.C.
Salamanca CF UDS
Unionistas de Salamanca
Pontevedra
Deportivo La Coruna
Compostela
Guijuelo
Zamora
Segunda B: Group I - Group B - Spain
January 23
Real Valladolid B
UP Langreo
Sporting Gijon B
Burgos CF
Numancia
Leonesa
-
January 24
CD Lealtad
Marino Luanco
Real Oviedo B
CD Covadonga
Segunda B: Group II - Group A - Spain
January 23
Arenas Getxo
Deportivo Alaves B
SD Amorebieta
Portugalete
-
January 24
Barakaldo
CD Laredo
Racing Santander
Athletic Bilbao B
Real Union
SD Leioa
Segunda B: Group II - Group B - Spain
January 23
U. Mutilvera
SD Logrones
SD Tarazona
Izarra
-
January 24
Club Haro Deportivo
Ejea
Ebro
CD Calahorra
Tudelano
Osasuna B
-
January 27
U. Mutilvera
SD Tarazona
Segunda B: Group III - Group A - Spain
January 23
Lleida Esportiu
CE L'Hospitalet
-
January 24
Badalona
Gimnastic
Espanyol B
FC Andorra
Barcelona B
UE Olot
UD Cornella
AE Prat
Segunda B: Group III - Group B - Spain
January 24
Alcoyano
Orihuela
Atzeneta UE
Hercules
La Nucia
UD Ibiza
Pena Dep. Santa Eulalia
Valencia B
Atletico Levante UD
Villarreal B
Segunda B: Group IV - Group A - Spain
January 23
CD Marino
Marbella FC
-
January 24
Algeciras
Recreativo Huelva
Atletico Sanluqueno CF
Las Palmas B
UD Tamaraceite
Linense
Cadiz B
San Fernando CD
Segunda B: Group IV - Group B - Spain
January 23
Real Murcia
Betis Deportivo Balompie
-
January 24
Sevilla Atletico
Granada B
CD El Ejido 2012
Lorca Deportiva
Cordoba
Yeclano
Linares Deportivo
UCAM Murcia
Segunda B: Group V - Group A - Spain
January 24
Getafe B
Real Madrid Castilla
San Sebastian de los Reyes
Poblense
Atletico Baleares
Rayo Majadahonda
Atletico Madrid B
Internacional de Madrid CF
Las Rozas CF
Navalcarnero
Segunda B: Group V - Group B - Spain
January 23
Villarrubia CF
Extremadura
-
January 24
Don Benito
CD Badajoz
Melilla
CF Talavera de la Reina
Socuellamos
Villarrobledo
Merida
Villanovense
Copa Federacion - Spain
December 2, 2020
Las Rozas CF
Llagostera
Tercera Division: Group 1A - Spain
January 23
Bergantinos CF
Csd Arzua
-
January 24
RC Deportivo Fabril
Silva SD
Viveiro CF
Polvorin FC
CD AS Pontes
Racing Club Villalbes
SD Fisterra
UD Somozas
Vista Alegre CF
UD Paiosaco
Tercera Division: Group 1B - Spain
January 24
Rapido de Bouzas
CD Estradense
Arosa SC
UD Ourense
CD Arenteiro
CD Choco
CD BARCO
UD Ourense
CD Pontellas
Alondras CF
Ourense CF
Arosa SC
CD Ribadumia
UD Atios
Tercera Division: Group 2A - Spain
January 24
CD Praviano
Caudal Deportivo
CD Vallobin
UD Llanera
Real Aviles CF
CD Mosconia
SD Lenense
UD Gijon Industrial
UC Ceares
Navarro CF
Tercera Division: Group 2B - Spain
January 23
L Entregu CF
El San Martin Ra
-
January 24
CD Llanes
CD Colunga
Condal Club
Urraca CF
Valdesoto CF
Club Siero
CD Tuilla
Real Titanico FC
Tercera Division: Group 3A - Spain
January 23
UC Cartes
SD Torina
CD Guarnizo
UM Escobedo
SD Barreda Balompie
Tropezon
Castro FC
SD Solares Medio Cudeyo
-
January 24
Selaya FC
RS Gimnastica
Tercera Division: Group 3B - Spain
January 23
CD Bezana
FC Rinconeda Polanco
SD Atletico Albericia
AD Siete Villas
-
January 24
CD Cayon
Ribamontan AL Mar CF
CD Barquereno
UD Samano
SD Textil Escudo
Racing Santander B
Tercera Division: Group 4A - Spain
January 23
Tolosa CF
Real Sociedad C
JD Somorrostro
Sestao
Urgatzi Kk
SD Deusto
-
January 24
Santutxu FC
SD Gernika
CD Aurrera Ondarroa
SD Beasain
Tercera Division: Group 4B - Spain
January 23
Lagun Onak
CD Basconia
Cultural De Durango
Sodupe UC
Urduliz Ft
CD San Ignacio
-
January 24
CD Ariznabarra
CD Anaitasuna
CD Vitoria
Pasaia Ke
Tercera Division: Group 5A - Spain
January 23
FC Vilafranca
CE Europa
-
January 24
CE Manresa
Igualada CF
CF Montanesa
San Cristobal Cp
CF Pobla de Mafumet
Santfeliuenc FC
UE Valls
UE Castelldefels
-
January 27
Santfeliuenc FC
CE Europa
Tercera Division: Group 5B - Spain
January 23
Figueres
Fundacio Esportiva Grama
-
January 24
FC Cerdanyola Del Valles
EC Granollers
UA Horta
CF Peralada
UE Sants
UE Sant Andreu
UE Vilassar de Mar
Girona FC B
-
January 28
Fundacio Esportiva Grama
EC Granollers
Tercera Division: Group 6A - Spain
January 23
CD Acero
Paterna CF
-
January 24
Recambios Colon CD
UD Alzira
CF Villarreal C
Atletico Saguntino
Torrent CF
Vilamarxant CF
Tercera Division: Group 6B - Spain
January 23
UD Benganim
Hercules CF B
-
January 24
CF Intercity
Elche B
Crevillente Deportivo
Villajoyosa CF
FC J. Espanol de San Vicente
CD Olimpic de Xativa
Club Deportivo Eldense
Novelda CF
Tercera Division: Group 7A - Spain
January 23
CF Pozuelo de Alarcon
Ed MORATALAZ
-
January 24
CD San Fernando de Henares
AD Complutense Alcala
Rayo Vallecano B
Alcobendas Sport
RSD Alcala
Dav Santa Ana
Flat Earth FC
AD Torrejon CF
AD Union Adarve
FC Villanueva Del Pardillo
Tercera Division: Group 7B - Spain
January 23
Leganes B
SAD Villaverde San Andres
-
January 24
CD El Alamo
CD Mostoles
RCD Carabanchel
Real Aranjuez CF
Trival Valderas A.
AD Parla
-
January 27
Leganes B
CD El Alamo
Trival Valderas A.
SAD Villaverde San Andres
Tercera Division: Group 8A - Spain
January 23
CD Virgen Del Camino
Salamanca CF Uds B
CD Cristo Atletico
CD Becerril
-
January 24
UD SANTA MARTA
Jupiter Leones
Atletico Tordesillas
CD Penaranda
Atletico Bembibre
La Baneza CF
-
January 27
Atletico Tordesillas
Atletico Astorga FC
Tercera Division: Group 8B - Spain
January 23
CD Colegios Diocesanos
SD Almazan
-
January 24
Real Burgos
CD La Granja
Burgos Promesas
Real Avila CF
CD Numancia B
CD Cebrerena
Arandina CF
CD Mirandes B
Gimnastica Segoviana
CD Bupolsa
Tercera Division: Group 9A - Spain
January 24
CD Loja
CD Huetor Vega
Club Polideportivo Almeria
Atletico Porcuna CF
CD Huetor Tajar
CD Torreperogil
Almeria B
UD Maracena
Udc Torredonjimeno
Real Jaen
Tercera Division: Group 9B - Spain
January 23
CF Motril
Melilla CD
-
January 24
Atletico Malagueno
Antequera CF
CD Estepona
El Palo
CD Alhaurino
Alhaurin de La Torres CF
Velez CF
Juventud Torremolinos CF
Tercera Division: Group 10A - Spain
January 23
Xerez Deportivo FC
UB Lebrijana
-
January 24
CA Antoniano
AD Ceuta FC
Cabecense
CD Rota
Los Barrios
Arcos CF
Conil CF
Xerez CD
Tercera Division: Group 10B - Spain
January 24
CD Gerena
Castilleja CF
CD Utrera
Coria CF
La Palma CF
FC Sevilla C
CD Ciudad de Lucena
CD San Roque
Salerm Puente Genil FC
Cordoba CF B
Tercera Division: Group 11A - Spain
January 23
CD Cardassar
SD Portmany
CD Genova
CF Soller
UD Collerense
CD Ferriolense
Felanitx
CD Manacor
-
January 24
CD Ibiza Islas Pitiusas
CE Andratx
-
January 27
UD Collerense
CD Constancia
Tercera Division: Group 11B - Spain
January 23
CE Esporles
Santa Catalina Atletico
-
January 24
CD Llosetense
CE Santanyi
PE Sant Jordi
RCD Mallorca B
CD Binisalem
SD Formentera
CF Platges de Calvia
Ibiza Sant Rafel FC
Tercera Division: Group 12A - Spain
January 24
UD Guia
CD Union Puerto Del Rosario
Arucas CF
UD Villa Santa Brigida
CF Union Viera
Lanzarote UD
UD Gran Tarajal
CF Panaderia Pulido
UD San Fernando
UD Las Palmas C
Tercera Division: Group 12B - Spain
January 22
Atletico Union Guimar
CD Vera
-
January 24
Atletico Victoria
UD Tenerife Sur Ibarra
CA Tacoronte
CD Buzanada
CD Atletico Paso
CD Tenerife B
Tenisca SD
CD Santa Ursula
Tercera Division: Group 13A - Spain
January 24
Ed Churra
CDA Aguilas FC
CD Plus Ultra
Ucam Murcia II
Olimpico Totana
Real Murcia B
CD Bullense
EG El Palmar CF
Atletico Pulpileno
SFC Minerva
-
January 27
EG El Palmar CF
Olimpico Totana
Los Garres
CD Plus Ultra
Tercera Division: Group 13B - Spain
January 24
CF Castillo Huercal Overa
Cap Ciudad de Murcia
FC Cartagena II
Mazarron CF
FC La Union Atletico
Racing Murcia
Cartagena FC-Ucam
Deportiva Minera
Mar Menor Club de Futbol
Muleno CF
-
January 27
Racing Murcia
FC Cartagena II
Tercera Division: Group 14A - Spain
January 24
CD Calamonte
Moralo CP
UP Plasencia
Extremadura UD B
CF Campanario
UD Montijo
AD Lobon
EMD Aceuchal
Cpvo Valdivia
CD Coria
Tercera Division: Group 14B - Spain
January 24
CD Miajadas
Racing CPVO Valverdeno
Olivenza FC
Jerez CF
U.d. Fuente de Cantos
CD Diocesano
AD Llerenense
Cacereno
Tercera Division: Group 15A - Spain
January 16
CD Subiza
Ucd Burlades
CD Beti Onak
Pamplona
Udc Txantrea Kke
Beti Kozkor KE
-
January 17
Club Deportivo River Ega
CD Corellano
-
January 31
Beti Kozkor KE
Club Deportivo River Ega
CD Corellano
CD Beti Onak
Pamplona
CD Subiza
Ucd Burlades
AD San Juan Pamplona
Valle de Egues
Club Deportivo Huarte
Tercera Division: Group 15B - Spain
January 23
CD Ardoi
CD Lourdes
-
January 24
Pena Sport
CD Murchante
Tercera Division: Group 16A - Spain
January 24
CD Varea
Alfaro CD
CD Villegas
Comillas CF
SD Oyonesa
CD Agoncillo
CD Arnedo
CD Anguiano
Cdfc La Calzada
CA Vianes
Tercera Division: Group 16B - Spain
January 23
UD Logrones B
Cp Calasancio
-
January 24
CD Calahorra B
CD Tedeon
Naxara CD
Club Deportivo Alberite
Racing Rioja CF
CD Pradejon
CA River Ebro
Casalarreina CF
Tercera Division: Group 17A - Spain
January 24
Deportivo Aragon
CDJ Tamarite
AD San Juan de Mozarrifar
CF Illueca
CD Belchite 97
CD Teruel
CD Binefar
CD Carinena
CF Atletico de Monzon
SD Huesca B
UD Fraga
CD Valdefierro
Tercera Division: Group 17B - Spain
January 24
AD Sabinanigo
Robres CD
AD Almudevar
Villanueva CF
CF Calamocha
CF Epila
Barbastro UD
AD Almudevar
CD Brea
Sarinena
SD Borja
Villanueva CF
Utebo FC
Cuarte CD
Tercera Division: Group 18A - Spain
January 23
Albacete Balompie B
Atletico Ibanes
-
January 24
CD Quintanar Del Rey
Almagro CF
Calvo Sotelo Puertollano
UD Almansa
Manzanares CF
La Roda CF
CD Huracan de Balazote
CD Manchego Ciudad Real
Tercera Division: Group 18B - Spain
January 24
CD AZUQUECA
CD Madridejos
CD Torrijos
CD Pedroneras
Marchamalo CD
CD Illescas
Guadalajara
CD Toledo Sad
-
January 27
CD Madridejos
Conquense
CD AZUQUECA
CD Toledo Sad
Primera Division Women - Spain
January 23
Eibar
Real Sociedad
Barcelona
UD Granadilla Tenerife Sur
Huelva
Levante
Real Betis Femenino
Madrid Femenino
Santa Teresa
Athletic Bilbao
Real Madrid Femenino
Logrono
-
January 24
Valencia
Deportivo La Coruna
Rayo Vallecano
Espanyol
Atletico Madrid
Sevilla
-
January 26
Real Madrid Femenino
Santa Teresa
-
January 27
Deportivo La Coruna
Huelva
UD Granadilla Tenerife Sur
Eibar
Madrid Femenino
Sevilla
Espanyol
Valencia
Logrono
Rayo Vallecano
Real Sociedad
Real Betis Femenino
-
January 28
Athletic Bilbao
Barcelona
Levante
Atletico Madrid
Copa de la Reina Women - Spain
February 13
Logrono
Barcelona
Super Cup Women - Spain
January 16
Levante
Atletico Madrid
-
January 19
Levante
Logrono
ads_300x250