Allsvenskan - Sweden
April 11
AIK
Degerfors
Elfsborg
Djurgaarden
Halmstads BK
Haecken
IFK Norrkoeping
Sirius
Kalmar FF
Oestersunds FK
Malmoe FF
Hammarby
Mjaellby
Varbergs BoIS FC
Orebro
IFK Gothenburg
Superettan - Sweden
April 11
Akropolis IF
IK Brage
Falkenbergs FF
GAIS
GIF Sundsvall
Helsingborg
Joenkoepings Soedra
Vasalunds IF
Landskrona BoIS
IFK Vaernamo
Orgryte
Oesters IF
Trelleborgs FF
Norrby
Vaesteraas SK
AFC Eskilstuna
Cup: group 1 - Sweden
February 21
Halmstads BK
GAIS
Malmoe FF
Vaesteraas SK
Cup: group 2 - Sweden
February 22
Elfsborg
Degerfors
Utsiktens BK
Falkenbergs FF
Cup: group 3 - Sweden
February 21
Haecken
Dalkurd FF
IK Gauthiod
Helsingborg
Cup: group 4 - Sweden
February 21
Djurgaarden
IK Brage
Cup: group 5 - Sweden
February 21
Mjaellby
Akropolis IF
Landskrona BoIS
Oestersunds FK
Cup: group 6 - Sweden
February 20
IFK Norrkoeping
GIF Sundsvall
Sandvikens IF
IFK Gothenburg
Cup: group 7 - Sweden
February 20
IF Loedde
Sirius
Orebro
Trelleborgs FF
Cup: group 8 - Sweden
February 20
Hammarby
AFC Eskilstuna
Oskarshamns AIK
AIK
Cup: qualification - Sweden
January 31
Newroz FC
Umeaa
1st Division: North - Sweden
April 4
Assyriska FF
Taeby FK
Brommapojkarna
Karlstad BK
Dalkurd FF
Piteaa
Gefle
IFK Luleaa
IF Sylvia
Sandvikens IF
IFK Haninge BRB
Hudiksvalls FF
Oerebro Syrianska IF
Sollentuna FF
Umeaa
IK Frej Taeby
1st Division: South - Sweden
April 4
Assyriska IK
Ljungskile
FC Linkoeping City
Vaenersborgs IF
FC Trollhaettan
Lindome GIF
IFK Malmoe FK
Aatvidaberg
Lunds BK
Oesterlen FF
Oskarshamns AIK
Utsiktens BK
Skoevde AIK
Qviding FIF
Tvaaaakers IF
Torns IF
2. Division: Norrland - Sweden
March 28
Friska Viljor
Sandviks IK
Froesoe IF
Bergnaesets AIK
Gottne IF
Storfors AIK
Stoede IF
Bodens BK
Taefteaa IK
IFK Oestersund
Team TG FF
Ytterhogdals IK
Umeaa FC Akademi
Skellefteaa
2. Division: Soedra Svealand - Sweden
March 28
Arameiska-Syrianska IF
Mjoelby AI FF
Eskilstuna City
Motala AIF FK
Karlslunds IF HFK
Trosa-Vagnhaerad SK
Nykoepings BIS
IFK Eskilstuna
Rynninge
Huddinge IF
Syrianska
Assyriska United
Tyresoe
Vaermbols FC
2. Division: Norra Goetaland - Sweden
March 28
IF Karlstad Fotboll
Angered BK
IFK Kumla
Yxhults IK
IFK Skoevde FK
IK Gauthiod
IFK Tidaholm
Grebbestads IF
IK Oddevold
BK Forward
Lidkoepings FK
Vaenersborgs FK
Stenungsunds IF
Nordvaermland FF
Damallsvenskan Women - Sweden
April 17
Vaexjoe
AIK
Djurgaarden
KIF Oerebro
-
April 18
Hammarby IF
Goeteborg
Vittsjoe GIK
Piteaa IF
Eskilstuna United DFF
Kristianstads DFF
Linkoepings FC
FC Rosengaard
2. Division: Norra Svealand - Sweden
March 28
Enkoeping
FC Stockholm Internazionale
Enskede IK
IFK Lidingoe
Gamla Upsala
FC Jaerfaella
IFK Stocksund
FC Arlanda
Karlbergs BK
IFK Oesteraakers FK
Kvarnsvedens IK
Kungsaengens IF
Skiljebo SK
FC Gute
2. Division: Vaestra Goetaland - Sweden
March 28
BK Astrio
Onsala BK
Eskilsminne IF
Saevedalens IF
IK Tord
Hoeganaes BK
Torslanda IK
Husqvarna FF
Vaestra Froelunda
Ullareds IK
Varbergs GIF FK
Dalstorps IF
Vinbergs IF
Assyriska BK
2. Division: Soedra Goetaland - Sweden
March 28
BK Olympic
Kristianstad FC
FC Rosengaard
IFK Haessleholm
FK Karlskrona
Esloevs
Haessleholms IF
FBK Balkan
IFK Berga
KSF Prespa Birlik
IFK Karlshamn
Asarums IF FK
Soelvesborgs GOIF
Nosaby IF
Svenska Cup Women: Qualification - Sweden
November 19, 2020
IFK Norrkoping Dfk
Linkoepings FC
IF Brommapojkarna
IK Uppsala Fotboll
U21 Allsvenskan: Mellersta - Sweden
October 6, 2020
IFK Goteborg U21
Osters IF
-
October 11, 2020
GAIS
IF Elfsborg
U21 Allsvenskan: Sodra - Sweden
October 6, 2020
Helsingborgs IF
Varbergs BoIS
-
October 11, 2020
Trelleborgs FF
Halmstads BK
U21 Allsvenskan: Norra - Sweden
October 11, 2020
Degerfors IF
AFC Eskilstuna
Djurgardens IF FF
IFK Norrkoping FK U21
Hammarby IF U21
Orebro SK
U19 Allsvenskan: Norra - Sweden
September 30, 2020
Brommapojkarna DFF
IFK Norrkoping
-
October 3, 2020
Enskede IK
Brommapojkarna DFF
FC Djursholm
Taby FK
IFK Lidingo
Djurgarden
IK Frej Taeby
IK Sirius FK
Vasalunds IF
Hammarby IF
U19 Allsvenskan: Sodra - Sweden
October 10, 2020
Radnicki Pirot
FK Zemun
Svenska Cup: Group 1 Women - Sweden
March 13
Goeteborg
Vaexjoe
Svenska Cup: Group 2 Women - Sweden
March 13
Alingsas FC United
Kristianstads DFF
-
March 14
FC Rosengaard
Vittsjoe GIK
Svenska Cup: Group 3 Women - Sweden
March 13
KIF Oerebro
Hammarby IF
-
March 14
Sundsvalls Dff
Eskilstuna United DFF
Svenska Cup: Group 4 Women - Sweden
March 13
Moron BK
Umeaa IK
Djurgaarden
IK Uppsala Fotboll
ads_300x250